Reference

Barokní divadla / Hlukové mapování / Měření hluku / Prostorová akustika / Stavební akustika / Vibrace a strukturální hluk / Výzkum a vývoj /

Rezidence U Radnice

V projektu Rezidence u Radnice jsme zpracovávali vstupní měření vibrací, návrh antivibrančích opatření celého objektu vůči vibracím a strukturálnímu hluku z blízké stanice metra, kontrolu pokládky vibroizolace i výsledné kontrolní měření útlumu vibroizolace.

Aspira II Business Centre, Praha

Prováděli jsme návrh a výpočty pružného uložení celé strojovny a všech technologií umístěných na střeše objektu.

Výhledy Barrandov, Praha

Prováděli jsme návrh pružného uložení technologií a výtahových šachet v objektu bytových domů Výhledy Barrandov, Praha.

YIT Suomi Hloubětín, 1. etapa

Lokalita Suomi Hloubětín poskytuje klid rezidenční čtvrti a zároveň nabízí dobrou dostupnost do centra Prahy. Naše firma v této lokalitě prováděla technickou pomoc s návrhem, návrh antivibrační ochrany i kontrolu při realizaci antivibračních opatření 1. etapy výstavby tohoto projektu.

Bytový dům Tesla, Vršovice, Praha

Spolupracovali jsme na návrhu a dodávce řešení ochrany proti vibracím a strukturálnímu hluku z provozu kolejové dopravy areálu bytových domů Tesla, Praha

CIIRC ČVUT, Praha

Spolupracovali jsme na akustických opatřeních v rámci projektu CIIRC (Český institut informatiky, robotiky a kybernetiky) při ČVUT v Praze

Rexam Beverage Can CZ s.r.o.

Naše firma v roce 2014 prováděla návrh, posouzení a dodávku antivibračního opatření pro vybrané plnicí linky v objektu společnosti Rexam Beverage Can CZ s.r.o. v Dýšině u Plzně.

PWO Unitools Moravia s.r.o.

Naše firma na přelomu let 2014 a 2015 prováděla návrh, posouzení a dodávku antivibračního opatření pro vybrané lisy a linky v objektu firmy PWO Unitools Moravia s.r.o. ve Valašském Meziříčí.

Nové objekty Západočeské Univerzity v Plzni – RICE, NTIS

(Zdroj: Západočeská Univerzita)

Naše společnost prováděla návrh, výpočet, posouzení vybraných konstrukcí a skladeb pro laboratoře a technologická zařízení v objektech NTIS a RICE Západočeské Univerzity v Plzni.

Biotechnické a biomedicínské centrum Akademie věd a Univerzity Karlovy ve Vestci

Prováděli jsme výpočty a dodávku materiálu Sylomer pro pružné uložení vybraných jednotek v objektu AV – Biocev ve Vestci u Prahy.

Lokomotiva Škoda Transportation a.s., typ 109 E „Emil Zátopek“

(Zdroj: Škoda Transportation a.s., schéma kabiny strojvedoucího, lokomotiva 109 E)

Prováděli jsme návrh a dodávku antivibračních akustických materiálů pro lokomotivy Škoda Transportation 109 E a zkušební vlakové soupravy typu Regio Panter.

 

Quadrio D, Praha

Na přelomu roků 2013 a 2014 jsme zpracovávali návrh a spolupracovali na realizaci elastické vrstvy v objektu Quadrio D, Praha. Jednalo se o celoplošné uložení objektu umístěného přímo nad stanicí Metra, pomocí materiálů Sylomer, Sylodyn a Sylodyn HRB HS.

Heliport, nemocnice u Sv. Anny, Brno

Pružné uložení heliportu na filigrány pomocí prvků SYLODYN.

Zkušebny ČVUT, Roztoky u Prahy

V areálu v Roztokách u Prahy byla provedena pružně uložená zkušebna. Jako vibroizolace byl použit SYLOMER.