Reference

Barokní divadla / Hlukové mapování / Měření hluku / Prostorová akustika / Stavební akustika / Vibrace a strukturální hluk / Výzkum a vývoj /

X-Bionic Sphere, Šamorín, SK

Zpracovávali jsme výpočty a návrhy upravující prostorovou akustiku pro projekt multifunkční sportovní haly X-Bionic Sphere v Šamoríně, Slovensko. Zároveň jsme zpracovávali výpočty a návrhy upravující stavební akustiku celého objektu.

Budvar Arena, České Budějovice

Zpracovávali jsme výpočty a návrhy upravující prostorovou akustiku pro projekt multifunkční sportovní haly Budvar Arena v Českých Budějovicích.

Werk Arena, Třinec

Zpracovávali jsme simulace, výpočty a návrhy upravující prostorovou akustiku pro projekt multifunkční sportovní haly Werk Arena v Třinci.

Lucerna Music Bar, Praha

Spolupracovali jsme na projektu rekonstrukce interiéru klubu Lucerna Music Bar v Praze. Prováděli jsme akustická měření, výpočet pomocí virtuálního akustického modelu a prováděli návrh akustických opatření pro maximální zlepšení prostorové akustiky.

Prostorová akustika - kostel Mirovice

Prováděli jsme návrh a výpočet prostorové akustiky v rekonstruovaném kostele v obci Mirovice u Písku.

Kino Kaplice

Simulace, výpočet a návrh prostorové akustiky pro rekonstruovaný kinosál v Kaplici. Kinosál slouží primárně jako prostor kina, ale současně v něm probíhají i různé kulturní akce pořádané městem Kaplice.

sál Dukelská ulice, České Budějovice

Prováděli jsme návrh prostorové akustiky v sále Jihočeské univerzity v Dukelské ulici, České Budějovice.

Studio a režie Česká muzika

Ve vybrané místnosti objektu společnosti Česká muzika bylo provedeno nahrávací studio a režie.

Prostorová akustika sálu Sokolovna Týn nad Vltavou

Sokolovna, Kdyně

V sále byla provedena prostorová akustika. Vzhledem k tomu, že se jedná o stávající historický sál, byly úpravy vedeny velmi citlivě.